Lawendowe Domki

Lawendowe DomkiRodzinny ośrodek wypoczynkowy w Mielnie

Stacks Image 194

Przeczytaj, dlaczego w dobie koronawirusa dobrze jest wybrać nasz kameralny ośrodek do wypoczynku...

Domki będą przed oddaniem do użytku dokładnie odkażane skuteczną i bezpieczną dla zdrowia metodą. Posiadamy najnowszy sprzęt z certyfikatem bezpieczeństwa, polecany przez WHO i Państwowy Instytut Higieny o skuteczności do 99,9% dezynfekcji domku i wszystkich powierzchni, które się w nim znajdują. Będzie używany przed każdym przyjazdem nowych gości.

• Nasze tylko 4 domki, jako jedne z nielicznych w okolicy, są położone w dużej odległości od siebie - wejścia są oddalone od siebie o jakieś 15 m - na stosunkowo bardzo dużej, przestronnej działce 3000 metrów kw. Każdy gość ma więc swoją indywidualną, odrębną strefę komfortu wokół domku - tylko i wyłącznie do jego dyspozycji.

• Przy trzech domkach jest możliwość zaparkowania auta nawet bezpośrednio pod własnym oknem.

• Ośrodek jest położony na uboczu, na ostatniej działce w Mielnie. Prowadzi do nas od szosy zwykła polna droga, na której rzadko pojawiają się auta. Z dwóch stron są zupełnie niezabudowane działki. Sąsiadujące budynki znajdują się w odległości co najmniej kilkunastu metrów od naszych domków.

• W tym sezonie najprawdopodobniej celowo zrezygnujemy z basenu a może i trampoliny, by niepotrzebnie nie narażać naszych gości i nie „kusić” dzieci. Na życzenie naszych gości każdy domek możemy wyposażyć w osobną małą piaskownice.

• Do szerokiej, przestronnej i nieprzeludnionej plaży w Mielenku można dotrzeć kilkoma dzikimi zejściami przez uroczy lasek, gdzie do tej pory chodziło naprawdę niewiele ludzi. Dzikie plaże w Mielenku są bardzo przestronne, czyste, piękne i w ubiegłych latach nigdy nie były zatłoczone.

• Możliwość korzystania z własnej kuchni (aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem), lub umieszczonych po drodze na plażę punktów gastronomicznych na świeżym powietrzu. Istnieje też opcja dowozu posiłków przez miejscowe bary i restauracje.

• Preferowany sposób rozliczeń - bezgotówkowy - przelew w dniu przyjazdu lub nazajutrz (jedna z opcji).

• Preferowany kontakt z właścicielem obiektu ze względu na Państwa bezpieczeństwo – przez telefon lub z bezpiecznej odległości, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.
© 2018 Lawendowe Domki Mielno