Lawendowe Domki

Lawendowe DomkiRodzinny ośrodek wypoczynkowy w Mielnie

O Mielnie słów kilka...

Mielno i okolice należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim Wybrzeżu pod względem wczasów nad morzem walorów turystycznych i środowiska przyrodniczego.
Położone jest bezpośrednio w sąsiedztwie morza i jeziora Jamno. Posiada: dobre połączenia komunikacyjne, duże obszary leśne, atrakcyjne szlaki turystyczne oraz specyficzny mikroklimat. W Mielnie każdy może znaleźć doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.
Stacks Image 57
Czynnych jest tutaj wiele ośrodków wypoczynkowych, niekiedy o bardzo wysokim standardzie. Zakwaterowanie zapewniają także liczne pensjonaty, kwatery prywatne, campingi, pola namiotowe. W ciągu ostatnich lat została silnie rozbudowana sieć punktów małej gastronomii, liczne są restauracje, kawiarenki smażalnie ryb, różnorodne punkty usługowe. Wczasowicze mają też zapewnioną możliwość korzystania z różnorodnych form rozrywki i rekreacji.
Stacks Image 61
Warto dodać, że w Mielnie - Unieściu znajdują się czynne przez cały rok obiekty sanatoryjne, w których leczy się choroby układu nerwowego, ruchowego, krążenia, nieżyty górnych dróg oddechowych, tarczycy i inne.
Stacks Image 65
© 2022 Lawendowe Domki Mielno